Kapela ANNIHILATOR zahrá na jedinom EXKLUZÍVNOM festivalovom vystúpení v Európe na Topfest 2024!

Legendárny album ALICE IN HELL oslavuje 35 rokov. A pri tejto príležitosti sa kanadská trash metalová skupina ANNIHILATOR rozhodla odohrať jediný koncert v Európe. Nebude chýbať niekoľko "Best Of" skladieb s hitmi, ktoré vybrali fanúšikovia.

So 17 štúdiovými albumami, nespočetným množstvom ďalších nahrávok, miliónmi predaných nosičov a históriou energických a rozsiahlych celosvetových turné, táto show ROZPÁLI TOPFEST na žilinskom letisku 29. júna!

RANDY RAMPAGE, spevák a úžasný frontman kapely zomrel pred niekoľkými rokmi. Na jeho počesť spevák STU BLOCK odspieva celú nahrávku ALICE IN HELL a predstatví sa aj bubeník RAY HARTMANN. Skupina ANNIHILATOR bude vystupovať s kapelami Scorpions či Five Finger Death Punch na festivale TOPFEST 29. júna 2024.

Annihilator spolu s kapelami Sacrifice, Voivod a Razor patrí do tzv.„veľkej štvorky“ kanadského thrash metalu. Sú tiež považovaní za súčasť „druhej vlny“ thrashmetalových kapiel z konca 80. a začiatku 90. rokov. S viac ako 3 miliónmi albumov celosvetovo sa radí medzi najlepšie predávajúce metalové kapely. Skupinu založil v roku 1984 Jeff Waters, ktorý je doteraz jediným stabilným členom kapely.