Novinky

topfest 2024 Novinky

May 28

Pripravte sa na najlepší festivalový zážitok tohto leta!

Legendárny festival TOPFEST sa vracia s ešte väčšou silou a prinesie výber tých najlepších rockových kapiel z celého sveta. Na Slovensku sa TOPFEST etabloval ako synonymum pre kvalitnú hudbu a nezabudnuteľné zážitky. Tento rok festival privíta hviezdy ako SCORPIONS, FIVE FINGER DEATH PUNCH, AVANTASIA či PRETTY MAIDS, ktoré sa postarajú o elektrizujúcu atmosféru.

May 22

Nezabudnuteľný hudobný zážitok čaká na návštevníkov festivalu Topfest!

Všetci milovníci hudby a festivalovej atmosféry sa môžu tešiť na nezabudnuteľný zážitok na Topfeste 2024, ktorý sa uskutoční na žilinskom letisku v dňoch 27. - 29. júna 2024. Tento ročník prinesie neporovnateľnú hudobnú paletu s vystúpeniami viacerých svetoznámych kapiel.

May 06

STANOVANIE PRI AUTE

Po vašich žiadostiach, týkajúcich sa stanovania pri vlastnom aute, sme sa rozhodli vám vyhovieť . Na TOPFEST 2024 bude možné stanovať pri aute vo vyznačenej zóne PARKING + STAN.

Apr 30

KONCERT skupiny Kabát na TOPFESTE – neopakovateľný zážitok len za 39,- €

K 20. výročiu rokov vzájomného súžitia festivalu TOPFEST a legendárnej kapely KABÁT sa priam pýtalo uskutočniť niečo výnimočné. Niečo, čo si budú pamätať celé generácie fanúšikov Kabátov. Koncert, ktorý v rámci festu vypukne o 22:00 prinesie doteraz nevidenú show, ktorá bude „PO ČERTECH VELKÁ“.

Apr 23

LINE-UP festivalu TOPFEST 2024 definitívne uzavretý

Najväčší rockový festival na Slovensku, ktorý prinesie absolútne svetové i domáce hviezdy tohto žánru, definitívne uzavrel svoj zoznam interpretov, ktorý na letisku v Žiline na konci júna 2024 vystúpia. 

Mar 25

SPÚŠŤAME PRENÁJOM STANOV

Topfest opätovne po pandémii spúšťa prenájom stanov pre fanúšikov festivalu. K dispozícii sú 5 miestne stany a ešte pribudnú 7 miestne.

Mar 24

Kapela ANNIHILATOR zahrá na jedinom EXKLUZÍVNOM festivalovom vystúpení v Európe na Topfest 2024!

Legendárny album ALICE IN HELL oslavuje 35 rokov. A pri tejto príležitosti sa kanadská trash metalová skupina ANNIHILATOR rozhodla odohrať jediný koncert v Európe. Nebude chýbať niekoľko "Best Of" skladieb s hitmi, ktoré vybrali fanúšikovia.

Mar 10

KAPELA P.O.D. NA SLOVENSKU EŠTE NEBOLA, TOPFEST TO ZMENÍ!

Je to skutočne tak, slávna americká nu metalová kapela P.O.D sa za viac ako 30 rokov svojej existencie slovenskému publiku ešte nepredstavila. Stane sa tak po prvýkrát na najväčšom rockovom festivale na Slovensku, 28. júna na TOPFESTE 2024.

Mar 05

MICHAL PENK – Špeciálny hosť Topfest 2024

Keď v lete minulého roku agentúra stojaca za najväčším rockovým festivalom na Slovensku TOPFESTOM oznámila, že na košickom koncerte kapely Lucie vystúpi ako hosť Michal Penk, kapely, ktorú v 80-rokoch minulého storočia spoluzakladal.

Mar 02

Súčasťou festivalu TOPFEST 2024 bude aj krst pódia, ktoré bude venované hudobníkovi STEVE LEE!

Manažmet festivalu sa rozhodol využiť prítomnosť švajčiarskej legendy GOTTHARD a pokrstí jedno pódium, ktoré ponesie meno jej bývalého člena, skvelého hudobníka a zároveň vášnivého motorkára, ktorým bol STEVE LEE.

Feb 12

TOPFEST už len jeden!

Festival TOPFEST, ktorý odštartuje letnú festivalovú sezónu na žilinskom letisku 27. - 29.6.2024, že situácia okolo duplicity festivalu TOPFEST sa stabilizuje. Od roku 2021 bolo cieľom upevniť a posilniť pozície festivalu a integrovavať sa do európskych festivalových štandardov.

Jan 31

Phil Campbell and the Bastard Sons zahrajú špeciálny set venovaný Lemmymu Kilmisterovi

PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS je anglická kapela z Wales, ktorá vznikla v roku 2016. Jej zakladateľom je Phil Campbell, dlhoročný gitarista skupiny Motörhead.

Jan 27

TOPFEST MOTO MEETUP 2024 bude venovaný pamiatke na speváka STEVE LEE

Hard rock je neoddeliteľnou súčaťou života v motokomunite. STEVE LEE bol rocker a vášnivým fanúšikom motoriek. Je nám cťou venovať prvý ročník TOPFEST MOTO MEETUP 2024, ktorý je súčasťou festivalu, práve pamiatke na speváka STEVE LEE, bývalého člena kapely GOTTHARD.

Jan 16

Ukončenie spolupráce so spoločnosťou Ticketportal

Predaj vstupeniek na festival Topfest bude v sieti Ticketportal ukončený 15. januára 2024 o 24:00 hod!

Dec 15

Skupina Pretty Maids sa po piatich rokoch vracia na festivalové pódiá! Na TOPFESTE vystúpi 29. júna 2024!

Najslávnejšia dánska kapela Pretty Maids po dlhšej prestávke vystúpi budúci rok na žilinskom letisku!

Dec 11

Česká legenda KABÁT bude opäť súčasťou nového ročníka TOPFESTU!

Fanúšikov môže tešiť fakt, že TOPFEST ako jediný festival na Slovensku je súčasťou “PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ 2024” a kapela na ňom vystúpi 28.6.2024!

Dec 11

Legendárna kapela SCORPIONS príde opäť na Slovensko. Ich najväčšie hity zaznejú 27.6.2024 na TOPFESTE!

Kapela SCORPIONS sa znova predstaví slovenskému publiku, tentokrát na festivale Topfest.  Na žilinskom letisku odpália svoju energickú show 27. júna 2024!

Dec 11

Five Finger Death Punch vystúpi 29.6.2024 na TOPFESTE!

Festival TOPFEST, ktorý odštartuje letnú festivalovú sezónu na žilinskom letisku, potvrdzuje ďalšieho headlinera. Pripravte sa na úder smrti od skupiny FIVE FINGER DEATH PUNCH, ktorá vystúpi 29. júna 2024.