Novinky

topfest 2024 Novinky

Feb 12

TOPFEST už len jeden!

Festival TOPFEST, ktorý odštartuje letnú festivalovú sezónu na žilinskom letisku 27. - 29.6.2024, že situácia okolo duplicity festivalu TOPFEST sa stabilizuje. Od roku 2021 bolo cieľom upevniť a posilniť pozície festivalu a integrovavať sa do európskych festivalových štandardov.

Feb 02

Hlasujte za svoju obľúbenú kapelu!

TOPFEST 4U je nové podujatie, ktoré sa v rámci Traktor Slovakia Tour 2024 bude konať v Bratislave, Zvolene, Žiline, Košiciach a Trenčíne. Zameriava sa na komunikáciu s fanúšikmi, priaznivcami a podporovateľmi festivalu TOPFEST.

Jan 31

MONSTER MEETING sa vracia v plnej sile naplniť monštruózne očakávania! 

Jedinečná a v súčasnosti najväčšia open air akcia MONSTER MEETING ovládne v roku 2024 československú hudobnú scénu! Môžete sa tešiť na kontinuálnu koncertnú show dvoch headlinerov, kapiel DYMYTRY a TRAKTOR, podporenú špeciálnymi hosťami!

Jan 31

Skupina TRAKTOR mieri do piatich slovenských miest!

Česká hard rocková kapela Traktor prichádza na Slovensko! Všetky hity tejto legendárnej českej skupiny, si môžete vypočuť na akcii TOPFEST 4U! Traktor to rozbalí v piatich slovenských mestách spolu s kysuckou úderkou Mad Frequency. 

Jan 31

Phil Campbell and the Bastard Sons zahrajú špeciálny set venovaný Lemmymu Kilmisterovi

PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS je anglická kapela z Wales, ktorá vznikla v roku 2016. Jej zakladateľom je Phil Campbell, dlhoročný gitarista skupiny Motörhead.

Jan 27

MOTOFEST 2024 bude venovaný pamiatke na speváka STEVE LEE

Hard rock je neoddeliteľnou súčaťou života v motokomunite. STEVE LEE bol rocker a vášnivým fanúšikom motoriek. Je nám cťou venovať prvý ročník MOTOFEST 2024, ktorý je súčasťou festivalu, pamiatke na speváka STEVE LEE, bývalého člena kapely GOTTHARD.

Jan 16

Ukončenie spolupráce so spoločnosťou Ticketportal

Predaj vstupeniek na festival Topfest bude v sieti Ticketportal ukončený 15. januára 2024 o 24:00 hod!

Dec 15

Skupina Pretty Maids sa po piatich rokoch vracia na festivalové pódiá! Na TOPFESTE vystúpi 29. júna 2024!

Najslávnejšia dánska kapela Pretty Maids po dlhšej prestávke vystúpi budúci rok na žilinskom letisku!

Dec 11

Česká legenda KABÁT bude opäť súčasťou nového ročníka TOPFESTU!

Fanúšikov môže tešiť fakt, že TOPFEST ako jediný festival na Slovensku je súčasťou “PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ 2024” a kapela na ňom vystúpi 28.6.2024!

Dec 11

Legendárna kapela SCORPIONS príde opäť na Slovensko. Ich najväčšie hity zaznejú 27.6.2024 na TOPFESTE!

Kapela SCORPIONS sa znova predstaví slovenskému publiku, tentokrát na festivale Topfest.  Na žilinskom letisku odpália svoju energickú show 27. júna 2024!

Dec 11

Five Finger Death Punch vystúpi 29.6.2024 na TOPFESTE!

Festival TOPFEST, ktorý odštartuje letnú festivalovú sezónu na žilinskom letisku, potvrdzuje ďalšieho headlinera. Pripravte sa na úder smrti od skupiny FIVE FINGER DEATH PUNCH, ktorá vystúpi 29. júna 2024.