TOPFEST už len jeden!

Festival TOPFEST, ktorý odštartuje letnú festivalovú sezónu na žilinskom letisku 27. - 29.6.2024, že situácia okolo duplicity festivalu TOPFEST sa stabilizuje. Od roku 2021 bolo cieľom upevniť a posilniť pozície festivalu a integrovavať sa do európskych festivalových štandardov.

 V posledných hodinách sa prostredníctvom sociálnych sietí rozšírila správa, že organizátori hudobného festivalu na Zelenej vode to tento rok vzdávajú a nateraz tento ročník organizovať nebudú. 

Aj preto si tím Topfest Management okolo najväčšieho rockového festivalu na Slovensku uvedomuje zodpovednosť naplniť očakávania rockovej rodiny a na konci júna v Žiline priniesť všetkým fanúšikom tvrdej a poctivej hudby jedinečný zážitok.

Budú im v tom pomáhať hviezdy svetových pódií ako SCORPIONS, FIVE FINGER DEATH PUNCH, PRETTY MAIDS alebo aj také hviezdy ako sú PHILL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS či kapela ANNIHILATOR, ktorí na TOPFEST 2024 prinesú špeciálnu show, ktorú predvedú iba na tomto hudobnom festivale. Väčšinu kapiel, ktoré organizátori pripravujú na festival tento rok a už doťahujú podmienky zmlúv s interpretmi na ďalšie ročníky, Vám predstavia na akcii TOPFEST 4 YOU. 

V piatich mestách, v piatich kluboch od 16. februára do 15. marca 2024 budú súčasťou slovenskej tour českej rockovej kapely TRAKTOR s jej slovenským hosťom MAD FREQUENCY. Sú pripravení nielen sa zoznámiť, ale aj odpovedať na „takmer“ všetky otázky. 

Vstupenky si je možné kúpiť v sieti PREDPREDAJ.SK.