Skupina TRAKTOR mieri do piatich slovenských miest!

Skupina TRAKTOR mieri do piatich slovenských miest!

Česká hard rocková kapela Traktor prichádza na Slovensko! Všetky hity tejto legendárnej českej skupiny, si môžete vypočuť na akcii TOPFEST 4U! Traktor to rozbalí v piatich slovenských mestách spolu s kysuckou úderkou Mad Frequency. 

Česká kapela Traktor je na hudobnej scéne už viac ako 22 rokov. Vystupuje na rôznych hudobných akciách, hlavne na festivaloch a v roku 2021 to bola aj mega šou Monster Meeting, kde boli headlinermi spolu so skupinou Dymytry. Posledný album Sedmá strana kostky priniesla mnohé skladby, ktoré majú hitový charakter. Či už sú to Lucid, Testament, Kameny, My alebo Krásnej novej svět. Traktor prijal ako základný stavebný kameň tvorby surový hard-rock. Inspirovaný je tvorbou takto zameraných britských skupín zo sedemdesiatych rokov.

TOPFEST 4U je nové podujatie, ktoré sa v rámci Traktor Slovakia Tour 2024 bude konať v Bratislave, Zvolene, Žiline, Košiciach a Trenčíne. Zameriava sa na komunikáciu s fanúšikmi, priaznivcami a podporovateľmi festivalu TOPFEST. V každom klube je možné stretnúť sa s realizačným tímom festivalu, s ktorým sa bude dať porozprávať o názoroch, podnetoch a požiadavkách na festival. 

A to nie je všetko! V jednotlivých mestách zaznejú tóny vybraných obľúbených kapiel. V rámci podujatia Topfest 4U sa uskutoční prostredníctvom sociálnych sietí aj hlasovanie za skupiny. Každý klub, v ktorom sa koncert odohrá, bude mať pridelený spádový región odkiaľ bude hudobná kapela v žánri rock-metal-punk pochádzať. Favotit, ktorý bude mať najviac hlasov postúpi na TOPFEST 4U a ten bude zaradený do hlavného hlasovania o vystúpenie na festivale TOPFEST 2024, kde dostane príležitosť zahrať si.